ÇATI UYGULAMALARI ve MALZEMELERİ

    Foçadan Çeşmeye İzmir in her yerinde Yeni ve Eski çatılar için Braas Çatı Sistemleri satışı ve uygulanması deneyimli personelimiz tarafından yapılmaktadır.

    İstendiği taktirde şantiyenizde sizin ustalarınıza  ücretsiz  uygulama eğitimi vererek kendi uygulamanızı  yapmanızı sağlıyoruz.

    Çalışma şeklimiz  projenizin yerinde ziyaret edilmesi;
    Çatı ile ilgili ihtiyacınız olabilecek her konunun analiz edilmesi; sizin binanıza özel ücretsiz çözüm raporu çıkarmak şeklindedir.
    Çıkarılan rapor sonrasında sizinle karşılıklı görüşerek nelere niçin ihtiyaç duyacağınızı hangi konularda size hangi avantajları sağladığımızı açıklayarak karar almanıza yardımcı oluyoruz.

UYGULAMALARIMIZ ANLAŞMAMIZA GÖRE
5 YILA KADAR GARANTİLİDİR.

ÜRÜNLER VE UYGULAMA SİSTEMLERİ

    Nefes Alan Çatı Sistemi: Çatınızın altının havalandırılması birçok açıdan çatının ömrünü uzatmakta  nemli ortamı önleyerek bakterilerin üremesini engellemekte  ve sağlıklı bir çatı altı ortamı yaratmaktadır.

    Çıtalı (Latalı ) Kiremit Uygulaması: Çatı Kapaması üzerine  5x5 veya 4x4 ölçülerindeki dikey mertekler, 60-70 cm'lik aralıklarla çakılır.  Daha sonra merteklerin üzerine su yalıtımı koyulur, ardından Latalar   31.5 cm ve 34.5 cm arasında bir ölçüdede çakılır.  Kiremit özel mertek dillerinden bu yatay latalara asılarak döşenir. Bu uygulamada kiremit altında maksimum havalandırma sağlayacak bir kesit oluştuğundan, ısı transferi azalır, nem ve rutubet çatıdan kolaylıkla tahliye olur.

    Çatılarda Isı Yalıtımı: Isı yalıtımı için extrüde polistren köpükten oluşan Thermomanto sistemi kullanılır.

    Duvar ve Baca Dibi Uygulamaları: Çatılarda en fazla sorun çıkaran yerlerdir. Çözümü için yakafleks kullanılır


 

  
 
ATES ÜRÜNLER VE ÇÖZÜMLER